День української писемності та мови

Вітаємо всіх із Днем української писемності та мови, який наша держава святкує з 1997 року відповідно до Указу Президента України.

Традиційним у нашому інституті стало проведення низки заходів у рамках відзначення цього свята. Сьогодні здобувачі освіти і співробітники ННІ «Інститут державного управління» взяли участь у дистанційному написанні 21-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цей наймасовіший в Україні флешмоб започаткувала 2000 року Національна радіокомпанія України. Відтоді щороку українці можуть узяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають державну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

З нагоди свята кафедрою ділової української мови був проведений конкурс на кращий твір «Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її» (О. Гончар). Студенти у своїх роздумах продемонстрували повагу до рідної мови, висловили міркування про її сучасний стан і перспективи розвитку, поділилися думками щодо ствердження її ролі в нинішніх державотворчих процесах.

Переможницею конкурсу визнано студентку групи ПУД-21 Софію Мосійчук, якій оголошено подяку директора ННІ «Інститут державного управління».