26 жовтня Харківським університетським консорціумом в рамках заходів 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА в рамках дисципліни «Демократія: від теорії до практики» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, другого року навчання ННІ «Інститут державного управління» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна було проведено показ фільму і тренінг «Континуум – балансування індивідуальних прав».

До уваги учасників координатором Фестивалю, к.е.н., доц., доцентом кафедри управління персоналом та підприємництва ННІ «Інститут державного управління», тренером-експертом IFES Анною Смаглюк було представлено фільм «Син вулиць» режисеру Могаммеда Алмуґанні.

Виконуючи після перегляду фільму, разом з к.держ.упр., доц. кафедри права, національної безпеки та європейської інтеграції ННІ «Інститут державного управління», тренером-експертом IFES Михайлом Білоконем, вправу «Континуум – балансування індивідуальних прав», студенти сформували свою точку зору та обмінялися думками щодо фільму та запропонованих тверджень у сфері захисту прав людини. Студенти практикували навички висловлювати власну позицію, а також слухати точки зору інших.