«Docudays UA»

В Інституті у рамках 18 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» протягом 09-15 грудня проходив марафон майстер-класів “Відповідальність за публічну інформацію та попередження злочинності у кіберпросторі”.

З державними службовцями, посадовими особами місцевого самоврядування Харківської, Донецької областей та здобувачами першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівній вищої освіти Інституту працювали тренер УШУ з питань кібергігієни, кандидат державного управління, доцент, доцент кафедри цифрових технологій та електронного врядування ННІ “ІДУ” Серенок А. Л. і старший викладач кафедри цифрових технологій та електронного врядування, заступник директора Центру підготовки здобувачів вищої освіти ННІ “ІДУ” Іванова І. Д.

Після перегляду стрічки «Пранкнули» (Франція), в якій показано, як сучасні пранкери застосовують небезпечну форму кібернасильства, що завжди чатує на онлайн-гравців під час ігор, учасники обмінювались думками і враженнями щодо поставлених в переглянутій стрічці проблем. Обговорювали питання безпеки особистих даних, інструментів щодо батьківського контролю за поведінкою дітей в кіберпросторі.