Вітаємо кращого випускника 2021 року Інституту державного управління!

Сьогодні у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулося нагородження пам’ятною медаллю «Кращий випускник Каразінського університету».

За поданням директора ННІ «Інститут державного управління» Людмили Бєловой від від нашого інституту був нагороджений випускник 2 року навчання за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування»,спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» Кащенко Дмитро.

Дмитро Валерійович Кащенко має наступні досягнення за період навчання в Харківському національному університеті: полковник Збройних сил України, командир 58-ї окремої мотопіхотної бригади, відмінник навчання, долучався до акредитації освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти, має активну життєву позицію, нагороджений 17 нагородами, зокрема за період навчання у липні 2020 року отримав Орден святителя Миколая, у серпні 2021 року нагороджений Орденом святого великомученика Юрія Переможця, у листопаді 2021 року Міністром оборони України, під час робочого візиту до району проведення операції Об‘єднаних сил, був нагороджений Іменною вогнепальною зброєю.