Конкурс проектів

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, в рамках Школи розвитку “Академія управлінської майстерності” відбувся конкурс проектів серед лідерів учнівського самоврядування, в якому взяли участь близько 100 учнів шкіл м. Харкова і Харківської області. Перед конкурсним журі у складі: заступника директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьова В.Ф, директора Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості Підберезкиної Т.Є., декана факультету соціально–економічного управління Орла Ю.Л., ст. викладача кафедри економічної політики та менеджменту Петрова О.Г. та доцента кафедри управління персоналом та економіки праці Смаглюк А.А. виступили 12 команд, які презентували 12 проектів за різними напрямками: екологія та навколишнє середовище; культура та мистецтво; здоровий спосіб життя; громадська активність; національно–патріотичне виховання; освіта та наука.

Фото

Переможцями конкурсу було оголошено 6 команд: I місце зайняли учні Близнюківського ліцею № 9 з проектом “Відродження парку”; II місце розділили між собою учениця ЗОШ № 118 Агаджановаnbsp;Аліна з проектом “Вогник довіри” і учні Мереф’янської середньої школи № 6 з проектом “Кроки назустріч”; III місце посіли 3 конкурсних проекти: “Буккросинг”, “Волонтер завжди поруч” і “Вплив твердих побутових відходів на навколишнє середовище” учнів Красноградського багатопрофільного ліцею, членів Красноградської районної ради старшокласників “Сузір’я” та учениці ЗОШ № 90 Крутової Анастасії відповідно.

Вітаємо конкурсантів з перемогою та запрошуємо команди, які брали участь у підготовці та захисті проектів до навчально-пізнавальної поїздки до Верховної Ради України у середині червня поточного року.