Весняна школа докторів філософії

16 травня аспіранти та науково–педагогічні працівники ХарРІ НАДУ взяли участь у Весняній школі докторів філософії «Сучасні тренди і виклики підготовки докторів філософії за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”» (у режимі відео–конференції).

З вітальним словом до учасників Весняної школи звернулась віце–президент НАДУ, д.держ.упр., професор Марина Білинська. Своїми думками про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії поділилася провідні вчені НАДУ та регіональних інститутів.

Професор Колумбійського університету Юрій Шевчук та директор Програми імені Фулбрайта в Україні Марта Коломиєць провели круглий стіл за темою “Сучасні освітні системи: тренди, виклики й кон’юнктура”, на якому подискутували на тему ролі української мови в Україні та всесвіті.

17 травня д.держ.упр., професор Лариса Гаєвська зробила доповідь за темою “Методологія та індикатори ефективної підготовки дисертаційного дослідження”. Також відбулась презентація дослідницьких робіт дисертантів Харківського, Львівського, Одеського та Дніпропетровського регіональних інститутів. На закінчення Весняної школи д.держ.упр., професор Марина Білинська провела дискусію за темою “Сучасний дизайн та архітектура дослідницького інструментарію: адекватність вибору та доцільність використання”.