Другий традиційний фестиваль пісень іноземними мовами

Відбувся Другий традиційний фестиваль пісень іноземними мовами. Організаторами виступили Харківський університетський консорціум та Департамент науки і освіти ХОДА за ініціативи ХарРІ НАДУ при Президентові України під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації. Захід був проведений у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості.

Почесними гостями фестивалю були: Карпова Л.Г. – директор Департаменту науки і освіти ХОДА, Бєлова Л.О. – президент Харківського університетського консорціуму, керівники закладів вищої освіти Харківського університетського консорціуму.

Фото  

У фестивалі брали участь представники 12 загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл м. Харкова та студенти 7 закладів вищої освіти Харківського університетського консорціуму. Наш інституту представляла студентка першого курсу ФСЕУ Валерія Симулік.

Фестиваль проходив у теплій, дружній атмосфері, на сцені лунали пісні та проводилось бліц–інтерв’ю учасників іноземними мовами. Всі виконавці отримали дипломи за участь у фестивалі.