Нарада–семінар

Делегація кафедри державного управління у складі завідувача кафедри Мартиненка В.М., професора Мельтюхової Н.М. та доцента Набоки Л.В. взяла участь у нараді–семінарі на тему “Вдосконалення діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування шляхом застосування наукових підходів до управління на прикладі Чугуївської міської ради”. Захід відбувся під головуванням Чернова С.І. – голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Фото  

На нараді професором кафедри Мельтюховою Н.М. було презентовано результати аналізу структурно–функціонального забезпечення діяльності виконавчих органів Чугуївської міської ради, який проводився творчим колективом кафедри на замовлення органу місцевого самоврядування у межах Меморандуму про співпрацю між Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Чугуївською міською радою. У доповіді особливу увагу було приділено питанням залежності ефективності й результативності діяльності конкретного органу місцевого самоврядування від раціональності побудови його структури, якості розподілу функцій, організації взаємодії та рівня задоволеності послугами, що надаються, а також акцентовано увагу на системних проблемах реформування місцевого самоврядування в Україні, які були виявлені у процесі наукового дослідження.

Головою Чугуївської міської ради Мінаєвою Г.М. зазначено, що висновки і рекомендації науковців, які надавалися у проміжних звітах, уже реалізовано на 50 %, зокрема, проведено оптимізацію структури підрозділів виконавчого комітету. У подальшому заплановано низку тренінгів для вдосконалення управлінських умінь та навичок працівників органу місцевого самоврядування.

Заступник міського голови–керуюча справами виконавчого комітету Чугуївської міської ради Макаренко Л.П. підкреслила важливість дослідження структурно–функціонального забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради для підвищення якості надання послуг населенню та удосконалення системи управління якості, яку запроваджено у діяльність Чугуївської міської ради з 2006 року.

Під час наради–семінару колективу Чугуївської міської ради в особі міського голови Мінаєвої Г.М. вперше в Україні був вручений сертифікат міжнародного рівня ISO 9001:2015 “Надання послуг з управління на рівні міст”.