Навчальна поїздка

28–31 травня відбулась навчальна поїздка до Берліну представників Інституту – директора проф. Бєлової Л.О. та завідувача кафедри політології та філософії проф. Дзюндзюка В.Б., організована Берлінською школою економіки та права і Німецько–Українською Школою Врядування в рамках реалізації спільного проекту щодо розробки та удосконалення навчальної програми для підготовки бакалаврів з публічного управління та адміністрування. У навчальній поїздці брали участь представники й інших регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України.

Фото  

В рамках поїздки було організовано відвідування офіційних та урядових установ, а саме Федерального міністерства праці та соціальних питань, Берлінського адміністративного суду, Адміністрації району Рейнікендорф (м. Берлін).

Учасники навчальної поїздки ознайомились з новітніми методами та технологіями викладання під час відвідування Берлінського центру вищої освіти, а також прослухали лекції професорів Берлінської школи економіки та права, присвячені питанням міждисциплінарної підготовки державних службовців, системі соціального захисту та забезпечення у Німеччині, підходам до організації державних закупівель.