Програма DOBRE

5 та 6 червня 2018 року команда інституту у складі проф. В.В. Мамонової, проф. В.Г. Бульби, проф. Ю.О. Куца, проф. М.А. Латиніна, доц. О.С. Конотопцева, к.держ.упр. О.В. Безуглого та к.держ.упр. О.В. Дорошенко в межах реалізації проекту з навчання та консалтингу з питань місцевого економічного розвитку (МЕР) здійснила візити–консультації до Мереф’янської і Роганської ОТГ. Візити–консультації проводилися в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ХарРІ НАДУ є регіональним партнером програми DOBRE.

Фото  

Команда ХарРІ НАДУ взяла участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого економічного розвитку при Виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради та Дорадчої ради з МЕР при постійній комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально–економічного розвитку Роганської селищної ради.

Ціллю візитів стало надання консультацій–порад та практичної допомоги щодо формування Програми МЕР та Плану пріоритетних проектів. Обговорювалися питання: Як формувати і впроваджувати Програму МЕР? Як через імплементацію проектів МЕР (інструментів МЕР) створювати сприятливе економічне середовище в громаді? Як підготувати презентацію Програми МЕР та ін.