Навчальний візит

11–15 червня професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова взяла участь у навчальному візиті представників Харківської області до Великопольського воєводства (Польща) в межах ініціативи “Рівний–рівному” в рамках робочої групи vКомітет регіонів–Україна” за підтримки Програми “U–LEAD з Європою”. Великопольське воєводство розташоване на заході Польщі, його центром є місто Познань.

Фото  

Під час візиту відбулися зустрічі з віце–губернатором Великопольського воєводства, а також в Департаменті сільськогосподарського розвитку Великопольського воєводства (ознайомлення з Програмою “Відродження Великопольських сільських територій протягом 2013–2020 рр.”), в Агентстві з реструктуризації та модернізації сільського господарства, Великопольській аграрній палаті, Великопольському центрі аграрного консультування, в мерії Старого Мяста. Відбулися зустрічі з групою виробників Amazis, групою виробників овочів Chenczke & Janas, відвідано ферму Романа Фратчака, село Лісків.

Цей візит сприятиме підвищенню знань і навичок щодо використання інструментарію управління розвитком сільських територій на регіональному та місцевому рівні.