Всеукраїнський семінар–нарада

14–15 червня 2018 року Директор, Голова вченої ради Інституту проф. Бєлова Л.О., перший заступник, Голова спеціалізованої вченої ради Інституту, проф. Карамишев Д.В. взяли участь у Всеукраїнському семінарі–нараді з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань “Державне управління”.

Фото  

Семінар відбувся за участю представників МОН, голів спеціалізованих вчених рад з державного управління, членів експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН з державного управління під Києвом, смт. Козін.

Голова НАДС, голова експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН з державного управління, доктор політичних наук, професор, член–кореспондент НАПН України Костянтин Ващенко у своєму виступі наголосив, що розвиток науки “державне управління” важливий для наукового супроводу реформування державного управління та побудови нової державної служби. Сьогодні стоїть завдання підвищити якість дисертаційних досліджень, які мають не лише науково–теоретичне, а й прикладне значення. Ці завдання можна виконати шляхом посилення, насамперед, вимог до дисертаційних робіт.

Костянтин Ващенко висловив сподівання, що фахова дискусія сприятиме вирішенню проблемних питань спеціалізованих вчених рад з державного управління та допоможе забезпечити високу якість наукових досліджень із зазначеної проблематики.

Під час заходу розглянуто також питання проведення реформ у системі атестації кадрів вищої кваліфікації, розвитку системи підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації з державного управління в Україні, актуалізовано тематику дисертаційних досліджень та розглянуто стан розробки паспорта спеціальності “Публічне управління та адміністрування”.

Обговорено також результати аналізу діяльності спеціалізованих вчених рад з державного управління, зокрема, зауваження за результатами проведення експертизи захищених дисертацій на засіданнях експертної ради.