Програма DOBRE

Доцент кафедри гуманітарної та соціальної політики ХарРІ НАДУ Олег Кулініч та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ХарРІ НАДУ Юрій Орел виступили тренерами–експертами під час роботи Літньої школи з проектної діяльності для громадських організацій, яка проходила 28–30 червня 2018 року в рамках реалізації напрямку “Підвищення інституціалізації місцевих ГО та забезпечення реальної їх участі в процесах місцевого самоврядування” Проекту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” Програми “Децентралізація – Шлях до Кращих Результатів та Ефективності (DOBRE)”.

Фото  

Школу було організовано та проведено ГС “Харківський університетський консорціум”, що є регіональним партнером програми DOBRE в Харківській області. Під час роботи було розглянуто теоретичні основи проектного менеджменту, а також визначено конкретні проекти для кожної громади з метою можливості реалізації громадських ініціатив. Загалом же у роботі Школи взяли участь 30 представників громадських організацій з Роганської, Мерефянської та Старосалтівської ОТГ.

Отже, представники громадських організацій трьох об’єднаних територіальних громад, які є учасниками програми DOBRE отримали нові знання, закріпили наявні навички, а також мали змогу обмінятися думками та власним досвідом щодо впровадження ініціатив по розвитку власних територій.