Прийом документів

12 липня 2018 року розпочався прийом документів для вступу на перший курс на факультет соціально–економічного управління ХарРІ НАДУ на такі спеціальності:

  • – Публічне управління та адміністрування;
  • – Менеджмент;
  • – Економіка;
  • – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Кінцевий термін подачі документів: на денну форму – до 26 липня, на заочну – до 10 серпня.

Фото  

Також триває набір на 2(3) курс вступників з дипломом молодшого спеціаліста (на денну форму – до 24 липня, на заочну – до 10 серпня), а також прийом до магістратури (на денну та заочну форми навчання за спеціальностями: Економіка – до 26 липня; Менеджмент і Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – до 10 серпня;).

Приймальна комісія ХарРІ НАДУ з радістю надасть необхідну інформацію щодо можливостей вступу до інституту, проконсультує щодо Умов прийому – 2018, а також допоможе при реєстрації електронного кабінету вступника або при подачі електронної заяви до системи ЄДЕБО.

Чекаємо усіх, хто планує цього року стати студентом, у Приймальній комісії Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Гарантуємо грунтовні знання та цікаве і насиченне студентське життя!