Загальні збори трудового колективу інституту

Відбулись загальні збори науково–педагогічних працівників та співробітників присвячені підсумкам роботи у 2017–2018 навчальному році та головним напрямкам діяльності Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та завданням на 2018–2019 навчальний рік. Директор ХарРІ НАДУ Бєлова Людмила Олександрівна прозвітувала перед колективом за пройдешню вступну кампанію та окреслила низку перспективних напрямів діяльності Інституту та всіх підрозділів закладу.

Фото  

З короткими доповідями виступили: декан факультету соціально–економічного управління Ю.Л. Орел; професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова; завідувач кафедри права та європейської інтеграції Л.Ю. Величко.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ХарРІ НАДУ Почесні грамоти та Подяки отримали кращі викладачі та працівники Інституту.

За результами заходу було ухвалено рішення Загальних зборів щодо основних напрямів діяльності Інституту в 2018?2019 навчальному році.