Літня школа

Цьогорічна Літня школа з публічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулася з 21 по 31 серпня 2018 року у Грецькій республіці. Вона вийшла на якісно новий рівень, оскільки в її організації та проведенні взяли участь Харківський університетський консорціум та міжнародна культурно-просвітницька асоціація «Сучасні Аргонавти» за підтримки Міністерства культури та спорту Греції. Отже наша традиційна Літня школа набула нового статусу та стала міжнародною не тільки за складом, але і за місцем проведення. Локація школи знаходилася в чарівному місці на березі Саронської затоки у Пелопонесі.

Фото  

Учасники Літньої школи мали нагоду ознайомитися не тільки з різними аспектами публічного управління, а і з грецькою культурою, зокрема з основами грецької мови, народними танцями і неперевершеною грецькою кухнею. Бажаючи також змогли підвищити свій рівень володіння англійською мовою на щоденних заняттях.

В дискусійних майданчиках Літньої школи брали участь місцеві бізнесмени та політики. Ми сподіваємося, що все це надасть поштовх для майбутніх звершень та допоможе втіленню найкращого грецького досвіду в нашій країні.

Висловлюємо нашу подяку за допомогу в організації цього заходу президенту Харківського університетського консорціуму, доктору соціологічних наук, професору Бєловій Л.О., декану факультету публічного управління та адміністрування доктору наук з державного управління, професору Бульбе В.Г. та особливу вдячність за гостинність, допомогу та щире ставлення до учасників Літньої школи голові міжнародної культурно-просвітницької асоціації «Сучасні Аргонавти» пані Агапі Світайло.