Науково–практична конференція

7–8 вересня 2018 року професор кафедри державного управління ХарРІ НАДУ, гарант програми “Публічне управління та адміністрування” Газарян С.В. взяла участь у науково–практичній конференції “Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку”, організованої Національною академією державного управління при Президентові України.

Фото  

Найбільший інтерес під час панельної дискусії викликали питання щодо впровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобуття ступеня магістра (постанова КМУ від 10.05.2018 р. № 354), обсяг і змістове наповнення освітньо–професійної програми “Публічне управління та адміністрування”, терміни навчання та оцінювання тощо.

Газарян С.В. було презентовано пропозиції Інституту щодо Профілю освітньо–професійної програми зі спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”, в результаті обговорення яких модератором конференції – завідуючою кафедри публічного управління та публічної служби НАДУ, професором С.К. Хаджирадєвою було запропоновано представити їх на щорічних Рішельєвських академічних читаннях, які відбудуться наприкінці вересня в Одесі та метою яких є обговорення актуальних питань і практики реформування та оновлення системи професійної підготовки та розвитку державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.