Науково-практична конференція

27 вересня 2018 року в Інституті відбулась науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів на тему: „Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації”.

Пленарне засідання відкрила директор Інституту проф. Бєлова Л. О., яка привітала учасників та вказала на унікальність та безцінність того досвіду, який слухачі мають можливість набути під час стажування, в тому числі за кордоном. Разом із деканом факультету публічного управління та адміністрування проф. Бульбою В.Г. директор вручила Листи-подяки, які надійшли на адресу слухачів безпосередньо з місць проходження стажування. Вітаючи учасників конференції завідувач кафедри державного управління проф. Мартиненко В.М. зосередив увагу на розвиткові публічного управління в Україні, а також запропонував підтримати традицію нашого Інституту щодо відзначення Дня публічного управління. В цьому році кафедрою державного управління вперше проводиться гра «Що? Де? Коли?» з питань державотворення в Україні за участю команд ЗВО м. Харкова, які готують бакалаврів зі спеціальності 281 – «Публічне управління та адміністрування».

Фото  

З блискучими доповідями-презентаціями за результатами стажування на пленарному засіданні виступили: Гаврашенко Аліна (Тема: «Культурні виміри децентралізації) та Якименко Ольга (Тема: «Взаємодія органів державної влади та громадських організацій: досвід Німеччини»). Разом дівчата представили доповідь на тему: «Сучасні підходи до мотивації навчання державних службовців: досвід Польщі». Ґрунтовними та резонансними були доповіді Корецької Оксани (Тема: «Доступ до публічної інформації як складова відкритості влади») та Малій Тетяни (Тема: «Державна політика забезпечення зайнятості населення»).

Після перерви конференція продовжила роботу у двох секціях: «Актуальні проблеми розвитку публічного врядування в Україні» (співкерівники – проф. Мартиненко В.М. та проф. Єлагін В.П.); «Політична трансформація Українського суспільства, децентралізація влади та розвиток системи місцевого самоврядування в Україні» (співкерівники проф. Дзюндзюк В.Б. та проф. Куц Ю.О.).