ІІ Харківський Міжнародний юридичний форум

В рамках курсу «Управління якістю освіти та освітньою діяльністю» та за ініціативою Директора Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України – Людмили Олександрівни Бєлової слухачі факультету підготовки магістрів публічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Аліна Гаврашенко, Аліна Ісичко, Данило Попов та Тетяна Малій взяли участь у ІІ Харківському Міжнародному юридичному форумі.

Фото  

Міжнародний юридичний форум проходить в Харкові вже 2-й раз. Цього року в ньому беруть участь юристи з 23 країн світу. В уряді вирішили зробити форум щорічним.

У відкритті форуму взяли участь: Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України; Юлія Світлична, голова ХОДА; Станіслав Шевчук, голова Конституційного суду України; Василь Тацій, ректор НУ ЮАУ імені Ярослава Мудрого.

Глава області оголосила вітальне слово учасникам форуму від президента Петра Порошенка, також, Юлія Олександрівна відзначила: «Цей Захід стає доброю традицією НЕ тільки в житті Наукової громади Слобожанщини, но и всієї правничої спільноті України та ваших зарубіжних колег. Другий рік поспіль предметом Дискусії є питання правового забезпечення сталого розвитку в умовах глобалізованого світу».

В рамках форуму проходить пленарне засідання і 4 панельні дискусії, а також програми для бізнесу, правозахисників і студентів. Спеціальною темою стане “Розвиток права в умовах цифрової економіки”.

Другий міжнародний юридичний форум зібрав в Харківській області представників 23 країн світу, в тому числі Бельгії, Великобританії, Данії, Естонії, Ірландії, Італії, Молдови, Канади, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Словаччини, США, Угорщини, Чехії, Швейцарії, Швеції та Японії. Учасниками заходу стали науковці та практикуючі юристи, судді Конституційного та Верховного судів України, співробітники представництв ЄС, місії ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

По закінченню відкриття на слухачів інституту чекала захоплююча екскурсія десятиповерховим Навчально-бібліотечним комплексом Університету імені Ярослава Мудрого, яка була організована Завідуючою бібліотеки Хар РІ НАДУ – Тетяною Володимирівною Гриценко. Під час екскурсії відбулось знайомство з науковою бібліотекою та її можливостями: огляд читальних залів, перегляд унікальних друкованих видань. Не залишила байдужими і картинна галерея Університету.