День працівників освіти

3 жовтня освітня родина Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Бєловою Л.О. взяла участь у урочистостях з приводу святкування Дня працівників освіти, які проходили у Харківському академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка.

Фото  

Керівник області Ю.О. Світлична подякувала працівникам освіти за натхненну, самовіддану працю та побажала здоров’я, добробуту та успіхів освітянам та їхнім учням.Найкращих було відзначено почесними грамотами та подяками голови ХОДА. Крім того, педагоги отримали відзнаки Міністерства освіти і науки, а також грамоти від Департаменту науки і освіти ХОДА (переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»). Відзнаки педагогам області передав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Він наголосив, що професія педагога є найвідповідальнішою.

Адміністрація ХарРІ НАДУ вітає всіх з цим визначним святом і бажає всім освітянам здоров’я, щастя, добробуту, злагоди та світлого майбутнього.