Проект “Digital в молодіжній роботі”

З 5 по 8 жовтня на острові Хортиця Запорізької області проходив проект для представників державних структур та громадських організацій за темою “Digital в молодіжній роботі”, учасниками якого стали 35 молодих людей з усієї України, серед них – слухачка II курсу факультету публічного управління та адміністрування ХарРІ НАДУ – Аліна Гаврашенко. Проект “Digital в молодіжній роботі” було ініційовано NGO YES та проведено спільно з Департаментом молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

Фото  

Метою проекту стало підвищення якості молодіжної роботи у сучасному інформаційному просторі із максимальним залученням молоді до заходів громадського сектору та неформальної освіти, а також підвищення знань у молоді шляхом набуття нових навичок та компетентностей з використанням інноваційних digital-технологій, у т.ч. SMM, SEO, web-дизайну, PR, системної роботи в соціальних мережах.

Протягом проекту між учасниками відбувся обмін досвідом у сфері digital у молодіжній роботі і налогодженням партнерських зв’язків серед фахівців молодіжної сфери з різних регіонів України. Програмою заходу для учасників були передбачені такі навчальні сесії, як “PR та взаємодія зі ЗМІ” від Віталія Марченко (підприємець, екс-pr директор “Brain Academy”), “Використання Facebook для просунення власних соціальних проектів” від Артема Поліщука (співробітника SMMstudio), “WEB-дизайн при плануванні молодіжних проектів” від Антона Назаренко (дизайнер, координатор студенських та молодіжних ініціатив м.Запоріжжя), “Instagram для некомерційних організацій” від Вікторії Потолокової (члена комунікаційної команди ГО “Дивовижні”).

За результатами проекту всі учасники зазначили, що будуть змінювати власні підходи у SMM, більше уваги приділяти digital та поглиблювати власні зання з даної тематики.

Підсумком набутих знань стало вручення сертифікатів про проходження тренінгів усіма учасниками проекту!

По завершенні заходу приємним сюрпризом для учасників стала подорож Хортицею та візит до Запорізькох Січі.