Виїзне заняття

Відбулося виїзне заняття слухачів-заочників факультету публічного управління та адміністрування на базі смт. Вільшани Дергачівського району Харківської області (викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики – проф. А.Є. Тамм, доц. О.В. Поступна). Слухачі зустрілися із селищним головою Андрієм Олексійовичем Литвиновим, який розповів про управлінські технології, що використовуються його командою для покращення життя мешканців селища, його інфраструктури, познайомив із ресурсним забезпеченням, можливостями залучення додаткових ресурсів тощо.

Фото  

Підтвердженням цілеспрямованої командної роботи стало знайомство із діяльністю дитячого садочка та Вільшанського сільського Будинку культури. У дитсадку нас зустріла завідувачка, яка провела екскурсію по закладу та познайомила із особливостями його організації: у групових кімнатах зона для сну відділена від ігрової та навчально-розвивальної; у деяких групах є живий куточок, в якому мешкають папуга, черепаха, рибки; є кімнати для заняття фізичною культурою, зала, в якій проводять усі свята; в усіх кімнатах, залах, коридорах на підлозі постелені килими або килимові доріжки.

Слухачі відвідали й культурний центр Вільшан – Будинок культури, який зайняв 2 місце в Україні у конкурсі будинків культури. Хоча роботу цього закладу забезпечує всього 17 працівників на чолі із директоркою – Карпенко Маріне Овіківною, однак, до культури залучені всі мешканці селища, які відвідують, організовані у БК, різноманітні гуртки та заходи.

Також слухачі мали можливість побачити і відвідати дерев’яну церкву, яка є найстарішою із дерев’яних церков Слобожанщини.