День української писемності та мови

8 листопада 2018 року в інституті відбувся старт Свята української писемності та мови. Студрада спільно з кафедрою української мови представила святкову концертну програму, яка складалася з інформаційної частини та з поетичного й писемного блоків, у холі інституту демонструвалися телесценарії хвилинок культури української мови Дмитра Хоркіна.

Фото  

9 листопада в інституті проведено низку заходів, присвячених Дню української писемності та мови. У цей день студенти, слухачі та працівники інституту прослухали святковий випуск радіогазети й узяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності, який щорічно проводиться Українським радіо. У холі 1 поверху було розміщено книжкову виставку.

Крім цього, з нагоди свята кафедрою української мови на факультеті соціально-економічного управління було проведено конкурс на краще есе під девізом «Безсмертя народу – у його мові».

Переможцями конкурсу стали студенти Вікторія Василець (гр. МД-18), Данило Дуднік (гр. ЕД-18); Аліна Катрич (гр. ПУД-18); Юлія Сухіна (гр. ПУД-18), яким оголошено подяку директора.