Художній фестиваль

Напередодні дня студента, колектив слухачів та студентів Хар РІ НАДУ на чолі з директором інституту Бєловой Л.О. та деканами Бульбой В.Г. і Орлом Ю.Л. відвідали ||| Художній фестиваль “Гаудеамус opera”, котрий\який пройшов в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Н.В. Лисенко.

Фото  

У фестивалі взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, який привітав молодь Харківщини з Міжнародним днем студента, передає прес-служба ХОДА.

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної Анатолій Бабічев привітав студентство Харківської області зі святом.

«Студентство для Харківщини, як і вища школа, є брендом. Ми пишаємося вузами, які працюють в нашому регіоні, ми пишаємося нашими студентами, випускниками, які змінили не тільки Харківську область, Україна, а й увесь світ. Ми добре пам’ятаємо наших видатних вчених, музикантів, лікарів, видатних особистостей в інших напрямках і інших галузях. Я впевнений, що за нашими студентами майбутнє, – звернувся до харківських студентам Анатолій Бабічев. – Команда керівника області Юлії Світличної – наймолодша і найкраща команда в Україні. Нам потрібні ідеї, інновації, нові підходи. Ми чекаємо вас, шановні студенти, приєднуйтесь до нашої команди».

Гостей свята чекала святкова концертна програма «Від опери до симфоджазу» за участю молодих артистів і творчих колективів ХНАТОБу ім. Н.В. Лисенко.