День відкритих дверей

Саме в Міжнародний день студента, у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. Він зібрав майже 600 учасників з Балаклійського, Богодухівського, Волчанського, Золочівського, Кегичівського, Коломацького, Лозівського, Чугуївського, Харківського та інших районів Харківської області, а також Слобідського, Московського, Новобаварського, Основ’янського. та Київського районів міста Харкова.

Фото  

Майбутні абітурієнти взяли участь в ярмарку спеціальностей «Економіка», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Публічне управління та адміністрування», яку підготували випускаючі кафедри управління персоналом та економіки праці (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Статівка Н.В.), економічної політики та менджементу (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Латинін М.А.), та державного управління (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Мартиненко В.М.).

Школярів привітали директор Інституту д.соц.н., проф. Бєлова Л.А., заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації к.е.н., проф. Золотарьов В.Ф. Також своє привітання у формі міні-концерту підготувала студентська Рада факультету соціально–економічного управління, а заступник декана факультету соціально–економічного управління Іванова І.Д. познайомила з особливостями вступної кампанії 2019 року.

Приємною особливістю цьогорічного заходу стало харчування учасників, коли кожен бажаючий мав змогу відвідати справжню солдатську кашу, польовий куліш, чай або каву. Після такого смачного обіду понад 200 осіб з числа учасників Дня відкритих дверей взяли участь в олімпіаді «Обираю професію державного службовця», яке цього року відбувалося у формі тренувального тестування до ЗНО з предметів: історія України, англійська мова, математика, українська мова та література. Результати робіт будуть оприлюднені на нашому сайті відразу після їх перевірки викладачами Інституту.

Чекаємо на нових членів нашої освітньої родини вже влітку 2019 року!