ХV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

У день гідності та свободи на Харківщині відкривається ХV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

20 листопада делегація від Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відвідала прес-конференцію, з нагоди відкриття Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Фото  

Про заходи Фестивалю розповіли в прес-центрі «KHARKIV Today» регіональні координатори Мандрівного фестивалю: Ольга Алфьорова – помічник президента Харківського університецького консорціуму «УНІКОН», Володимир Каплун – представник «Харківської правозахисної групи» та Юрій Чумак – голова «Центру правових та політичних досліджень «ДУМА». Наскрізна тема цьогорічного Фестивалю – «Рівні рівності»: людська гідність, свобода, справедливість та рівність – є цінностями, на яких тримається концепція прав людини. Саме відкриття фестивалю відбудеться в кінотеатрі «8?» 21 листопада 2018 р. о 19.00. Фільм-відкриття – «Віддалений гавкіт собак»(режисер Сімон Леренґ Вільмонт, Данія, Фінляндія, Швеція). Стрічка транслюватиметься з тифлоперекладом.

Фестиваль пропонує відвідувачам подивитись на питання нерівності з різних позицій – і не лише через кіно (увазі глядачів пропонується 22 фільми вітчизняних та зарубіжних режисерів\режисерок), а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, яких організатори підготували чимало. ХV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA на Харківщині триватиме з 20 листопада до 10 грудня 2018 року.