Школа розвитку для лідерів учнівського самоврядування

У стінах нашого Інституту взяла старт чергова Школа розвитку для лідерів учнівського самоврядування. На початку заходу із вітальним словом до учасників звернулися директор Інституту Бєлова Л.О., заступник директора Золотарьов В.Ф., а також декан факультету соціально-економічного управління Орел Ю.Л.

Фото  

Цього року, на першому занятті, учасникам Школи було запропоновано новий формат проведення навчання: тренінг з розвитку особистих лідерських компетенцій, який було проведено доцентом кафедри соціальної політики, к.держ.упр. Кулінічем О.В. та тренінг для майбутніх управлінців «Обираю професію служити Україні», який було проведено завідувачем кафедри державного управління, д.держ.упр., проф. Мартиненко В.М. Також значну частину Школи було присвячено спілкуванню школярів із представниками органу студентського самоврядування ХарРІ НАДУ, під час якого кращі студенти Інституту, на чолі із Головою студради Бірюковою О.В., розповіли майбутнім абітурієнтам про свої перші кроки у дорослому студентському житті, а також про основні принципи побудови ефективної команди однодумців та про проекти, які реалізовано цього року за участю Інституту.

Крім того, учасникам було надано інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка у ХарРІ НАДУ, а також щодо можливостей, які відкриваються перед ними у разі обрання нашого ЗВО для навчання. Наприкінці заходу на усіх учасників очікував запашний кава-брейк з можливістю для неформального спілкування з викладачами та студентами Інституту.

Датою наступної зустрічі було визначено 5 грудня 2018 року, о 16-00 годині (для школярів м.Харкова) та 12 грудня 2018 року, о 10-00 годині (для школярів з Харківської області.

Чекаємо на поповнення нашої освітньої родини з усіх куточків Харківської області вже наступного року!