Презентація

У рамках П’ятої щорічної науково-освітньої виставки «Публічне управління XXI», присвяченої 100-річчю державної служби та Дню місцевого самоврядування в Україні, відбулася презентація пілотного науково-освітнього проекту «Є така професія служити народу України» для старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Харкова та студентів бакалаврату факультету соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Фото  

Мета проекту полягає у пошуку талановитої учнівської та студентської молоді – особистостей з активною життєвою позицією і задатками лідерів, здатних приймати рішення і нести за них відповідальність, та розвитку професійних компетентностей управлінців публічної сфери.

Проект ґрунтується на концепції професійного навчання упродовж життя. Перший етап його реалізації орієнтований на організацію роботи Школи кадрового резерву нової генерації топ-менеджерів публічної служби для учнів та студентів, навчання у якій за додатковими освітніми програмами сприятиме дослідженню власних уподобань, можливостей і потенціалу, допоможе розвивати особистість та познайомити з професією публічного службовця.