Загальні збори Студентської ради

На факультеті соціально-економічного управління Інституту відбулися треті загальні збори Студентської ради, які було присвячено результатам роботи у першій половині 2018-2019 навчального року.

Захід відкрила директор Інституту Бєлова Л.О., яка підбила підсумки діяльності факультету у 2018 році, познайомила студентів з новим в.о. декана Козловим К.І. і, як вже традиційно склалося, виділила найактивніших студентів Інституту, нагородивши їх дипломами.

Фото  

З вітальними словами також виступив Орел Ю.Л., який подякував студентському активу, а особливо Голові Студентської ради Бірюковій О.В., за плідну співпрацю і розуміння, які склалися між ними за останні роки.

Не залишилися байдужими до активності і волонтерського руху студентства ФСЕУ і новий декан Козлов К.І. і заступник декану Смаглюк А.А., які привітали і нагородили дипломами найактивніших студентів факультету. Окремо Козловим К.І. було визначено плани на 2019 рік, серед яких особливо було наголошено на необхідності посилення учнівської дисципліни.

Отримані студентами дипломи стали гідною оцінкою їх діяльності. Вони протягом року представляли наш Інститут під час проведення різних заходів, і своїми діями сприяли формуванню його позитивного іміджу серед інших навчальних закладів України. Будемо мати надію, що цей захід став своєрідним орієнтиром для активізації своєї життєвої позиції для інших студентів у 2019 році.

Деканат ФСЕУ вітає керівництво, студентів та викладачів Інституту з наступаючими святами, бажає мирного неба, добробуту у родинах та безліч позитивних емоцій.