Форум лідерів змін

У Харкові відбулася знакова подія – Перший «ФОРУМ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ (на прикладах регіональних історій успіху)». Захід було організовано Благодійним фондом «Харків з Тобою», за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Фонду Конрада Аденауера в Україні, а відбувся він у конференц-залі Обласного спортивного комплексу «Металіст».

Фото  

Діяльну участь у роботі Форуму взяла делегація від Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, на чолі з директором Інституту д.соц.н., проф. Бєловою Л.А. Так, директорка нашого Інституту виступила з основною доповіддю на тему «Харківський університетський консорціум – нова інтелектуальна традиція» на відкритті роботи першої панельної дискусії, яка була присвячена «каталізаторам» змін в соціальному секторі (наука, культура, медицина, освіта). Також у роботі цієї секції взяли участь доценти Інституту Ю. Конотопцева та Б. Волос.

Крім того, активну участь в обговоренні проблемних питань на другій панельній дискусії, на якій були присутні голови новостворених ОТГ та райдержадміністрацій Харківської області, взяли доценти Інституту І. Дунаєв та Ю. Орел, які висловили своє бачення щодо процесу створення об’єднаних територіальних громад на Харківщині, а також поділилися з учасниками власним досвідом щодо успішної взаємодії влади, бізнесу та громади у регіоні.

Загалом же, усі учасники дійшли одностайного висновку, що перш ніж «летіти підкорювати світ, ми повинні зробити себе ефективними». А це значить, перед нами стоїть системна непроста задача. Тому наскрізною темою Форуму було обрано ємне слово – «Результат».

Впевнені, що учасники дискусії мали змогу зробити власну роботу над помилками, визначити механізми досягнення дієвих змін в складних умовах, з’ясувати як долати кризи та перепони на шляху до досягнення мети, які управлінські технології та інструменти необхідно при цьому використовувати, як надихати і вести за собою людей, і де самому знаходити мотивацію для досягнення амбітних цілей.

Кращі результати від децентралізації – ще попереду!