Екскурсія

За результатами роботи органів студентського самоврядування факультетів публічного управління та адміністрування і соціально-економічного управління, в рамках виховної роботи та з нагоди початку зимових канікул директором Інституту Бєловою Л.О. було зроблено чудовий подарунок – організовано екскурсію до одного з найстаріших міст Харківської області – м. Чугуєва.

Фото  

Студентський та слухацький актив, викладачі і співробітники Інституту під керівництвом заступника декана ФСЕУ Смаглюк А.А. відвідали Меморіальний музей будинку і майстерні І.Ю. Рєпіна, Краєзнавчий музей і Центр туризму. Також мали змогу дізнатися про основні досягнення Чугуївського району у Чугуївській районній державній адміністрації, де їх гостинно зустріли заступник голови РДА Волоцкова В.М. та начальники відділів освіти Бєлєвцова Т.В., культури і туризму Кулешова Т.В. і управління персоналом Прядка Т.Ф.

Дякуємо адміністрації Інституту і Чугуївського району за чудовий відпочинок, отримані незабутні емоції і надану можливість доторкнутися до культурно-історичної спадщини Слобожанщини.