Гра «Життєвий капітал»

В Інституті в рамках Школи лідерів учнівського самоврядування відбулась гра «Життєвий капітал», метою якої є створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя.

Відкрили роботу Школи лідерів директор Інституту, президент Харківського університетського консорціуму Бєлова Л.О., голова Харківського банківського союзу Жукова О.М., директор Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України Саморов Б.В. та президент громадської організації Діловий клуб «Партнер» Івагло С.В.

Фото  

У роботі Школи взяли участь понад 150 старшокласників з м. Харкова та Харківської області, які впродовж двох годин з зацікавленістю та неймовірним азартом підвищували свій рівень фінансових знань, умінь і навичок управляти власними фінансовими потоками.

Крім того, учасникам гри було надано інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка у ХарРІ НАДУ, а також щодо можливостей, які відкриваються перед ними у разі обрання нашого ЗВО для навчання.

Датою наступної зустрічі було визначено 20 лютого 2019 року, о 16-00 годині (для школярів м. Харкова) та 13 березня 2019 року, о 10-00 годині (для школярів з Харківської області.

Чекаємо на поповнення нашої дружньої освітньої родини з усіх куточків Харківської області вже цього року!