Стажування

Доцент кафедри Дунаєв І.В. пройшов практичне стажування у Малопольській школі публічного управління у Кракові.

Фото  

Вчора завершилося майже 3-тижневе підвищення кваліфікації доцента кафедри економічної політики та менеджменту, д.держ.упр. Дунаєва І.В. Воно розпочалося ще 04 лютого з двох дистанційних модулів, а третім, кінцевим етапом цього було виїзне стажування у Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, м. Краків, Польща, протягом 19-22 лютого 2019. Основною метою стажування було підвищення теоретичних знань і практичних навичок викладачів із засвоєння сучасних та унікальних методів навчання, набуття досвіду у проведенні досліджень, обміну інформацією та розширення наукових контактів.

До речі цікавим є той факт, що у нашого Інституту існує двостороння угода з Малопольською школою публічного управління у Кракові зі всебічної співпраці для запровадження реформ в Україні та реалізації проектів, яка була укладена ще навесні 2018 року. І приклад стажування І.В. Дунаєва став ініціативним і черговим кроком у співпраці наших вузів.

Організатором виступила ТОВ “Європейська ліга професійного розвитку” (м. Львів), яке має суттєвий досвід в організації подібних заходів. колектив кафедри висловлює подяку організаторам стажування та сподівання, що набуті знання допоможуть покращити якість викладання у вузі та нададуть приклад іншим колегам до жаги до знань і нових професійних знайомств.

сертифікат та програма ] [ сертифікат ]