Форум

В стінах Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся форум, який об’єднав обласну раду ветеранів України, спілку ветеранів Афганістану, ГО «Союз Чорнобиль України» та ГО «Союз ветеранів АТО».

Учасниками регіональних зборів ветеранів стали представники всіх районів Харківської області та міст обласного значення. Також на зустрічі були присутні керівники РДА та органів місцевого самоврядування.

Вітаючи учасників форуму, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична подякувала ветеранським організаціям області за конструктивну співпрацю.

Фото  

Вона зазначила, що завдяки спільній роботі обласної влади та громадських організацій останнім часом у регіоні реалізували значну кількість якісних проектів.

У ході зустрічі керівники ветеранських організацій області розповіли про їх основні напрямки діяльності. Так, секретар Ради ГО «Союз ветеранів АТО» Юрій Корсунов зазначив, що за підтримки ХОДА та ХарРІ НАДУ при Президентові України зараз у цьому виші реалізується навчальна програма «Патріоти –до влади». Навичкам управління навчаються 50 громадських активістів. Також у регіоні відбувається конкурс проектів монументів захисникам України, які встановлять у районах області. Юрій Корсунов подякував керівництву облдержадміністрації за постійну підтримку ініціатив організації.

Також на форумі було обговорено низку питань щодо створення регіонального реабілітаційного центру для ветеранів, фінансування статутної діяльності громадських організацій, реалізації проектів патріотичного виховання тощо.

На завершення заходу голова ХОДА передала державні нагороди та відзнаки ХОДА представникам ветеранських організацій області.