Семінар

В Інституті розпочато роботу семінару в рамках проекту «Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів громадських об’єднань та засобів масової інформації»

Проект реалізується за участю ГО Асоціація «Спільний простір» у партнерстві з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Семінар, що триватиме 13-14 лютого на базі ХарРІ НАДУ при Президентові України зібрав представників ЗМІ, прес-служб регіональної влади та громадських організацій.

Фото  

Під час відкриття семінару з вітальним словом до учасників звернувся заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації інституту Золотарьов В.Ф., який підкреслив роль засобів масової інформації у питаннях висвітлення результатів впровадження державних реформ.

В рамках семінару планується робота в інтерактивному форматі, а саме проведення практичних занять, майстер-класів тощо.

Семінар проводиться під керівництвом голови моніторингових проектів ГО Асоціації «Спільний простір», доктора наук із соціальних комунікацій, доцента інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Чекмишева О.В.