«Що? Де? Коли?»

Вперше в історії країни в «Що? Де? Коли?» одночасно зіграли 1705 гравців, що об’єдналися в 341 команду. До цього рекорд належав Києву – 1589 учасників гри. Задля фіксації національного рекорду на захід були запрошені представники Національного реєстру рекордів України. Кількість гравців рахували під час гри. Організатори та ті, хто фіксував рекорд, зізнаються – на таку кількість учасників навіть не розраховували.

Фото  

У манежі НАУ «ХАІ» зібралися не тільки професіонали та аматори гри, але й майже 200 студентських команд та близько 100 – учнівських. Випробувати свої сили в інтелектуальному змаганні вирішили й команди харківських закладів інтернатного типу, в тому числі 5 спеціалізованих закладів.

Від нашого інститут взяли участь дві команди, команда «Нова генерація» зайняла 4 місце серед двохсот студентських команд, набравши 20 правильних відповідей із 30, де Олександра Бірюкова – капітан команди, Катерина Балабась, Данило Дудник, Максим Тіщенко й Максим Селезньов – члени команди; друга команда «Президентський стандарт», капітаном якої була Марія Ісаєва, увійшла в сотню за рейтинговою таблицею.

«Думаю, не випадково така масова гра в «Що? Де? Коли?» відбувається саме в Харкові, відзначила у своєму привітанні до команд голова ХОДА Юлія Світлична. – Адже Харків завжди був інтелектуальною кузнею нашої країни. Адже в наших вишах піддаються огранюванню найяскравіші алмази. Адже ви гідні, ви наше майбутнє».

Також, Юлія Світлична наголосила, що керівництво області та організатори заходу досягли домовленості про те, що проект матиме продовження.