Школа розвитку для лідерів учнівського самоврядування

У стінах нашого Інституту, в рамках діяльності Школи розвитку для лідерів учнівського самоврядування, відбулися чергові профорієнтаційні заходи. Цього разу учасникам було запропоновано новий формат проведення навчання, а саме тренінг з розвитку особистих лідерських компетенцій «Team building: як виховати в собі Лідера», який було проведено доцентом кафедри управління персоналом та економіки праці Орлом Ю.Л. та тренеркою-психологом, арт-терапевтом Інною Коротич.

Фото  

Під час заходу майбутнім абітурієнтам було запропоновано визначитися з пріоритетними чинниками для побудови ефективної команди лідерів, а також за допомогою арт-технологій створити особистий Герб Лідера та визначити власний рівень стресостійкості. Крім того, учасникам було надано інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка у ХарРІ НАДУ, а також щодо можливостей, які відкриваються перед ними у разі обрання нашого ЗВО для навчання.

2 години, 20 учасників, 2 тести, самостійна робота – все це дає підстави для висновку та беззаперечною впевненості, що в нашому місті підростає амбітна та креативна молодь. Судячи по кількості додаткових питань від школярів, а також безлічі позитивних вражень та відгуків, маємо надію, що вже цього року наша освітня родина поповниться новими представниками з усіх куточків Харківської області.

Чекаємо на навчання у 2019 році!