Стажування

Польща. Варшава. 24-29 березня 2019 р. Слухачі магістратури факультету публічного управління та адміністрування ХарРІ НАДУ пройшли стажування за фахом. Навчально-практичні заняття відбувались на базі партнера ХарРІ НАДУ – Національної школи публічної адміністрації імені Президента Польщі Леха Качинського (KSAP) за підтримки Міжнародного Фонду “Лідери змін”.

Фото  

Тематика спілкування української делегації з представниками польської сторони охоплювала різні теоретичні і практичні аспекти управління державою з опорою на досвід вирішення Польщою в ретроспективі історії проблем, близьких сьогодні й Україні.

Зі слів наших слухачів, кожен день стажування у Варшаві був дуже насиченим, інформація – обсяжною і змістовною, досвід – корисним. Майбутні магістри готові почуте й засвоєне у Варшаві не тільки використати в магістерських дослідженнях, але й імплементувати в українські реалії за умови можливості продовження служити нашій державі по закінченні вишу.

Вільного часу було обмаль, але достатньо, щоб ознайомитися з пам’ятками культури, здійснити прогулянки “старим містом”, відвідати видатні парки і нові музеї.

Едуард Павленко, Оксана Колесникова, Анна Карпенко, Вікторія Дмитроченко, Катерина Білик, Михайло Соклаков, Віталій Захарченко, Анастасія Бєззубова, Станіслав Хижняк, Владислава Мудрак, Євгенія Доценко щиросердно вдячні директору ХарРІ НАДУ, проф. Бєловій Л.О. та професорсько-викладацькому складу ХарРІ НАДУ за підтримку проекту, в межах якого стажування в Польщі стало реальністю для магістрів другого випуску 2019 року.