Семінар-дискусія

Студенти першого курсу магістерської підготовки за спеціальністю 073 “Менеджмент” ОПП “Бізнес-адміністрування” взяли участь у семінарі-дискусії з питань макроекономічного аналізу і прогнозування, а також у підготовці консенсус-прогнозу середньострокових перспектив розвитку економіки України «Україна: перспективи розвитку очима молоді», організованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Фото  

Відкрив семінар Перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Голова Міжвідомчої робочої групи з питань координації процесів імплементації та забезпечення моніторингу Цілей Сталого Розвитку Кубів С.І.

Для студентів була організована екскурсія до Музею історії урядів України в Будинку Уряду.

Представник кафедри економічної політики та менеджменту доц., к.держ.упр. Тимоха Д.А. взяв участь в нараді з заступником міністра Тітарчуком М.І. в рамках презентації проекту «Програма взаємодії Міністерство економічного розвитку і торгівлі та вищих навчальних закладів України».

Мета проекту: створення майданчика для взаємодії між Міністерством та провідними ВНЗ України для розвитку наукової роботи ВНЗ у сфері економіки та державних фінансів, підвищення ефективності роботи Міністерства та покращення його кадрових спроможностей, а також надання можливості здобуття досвіду для студентів.