День відкритих дверей

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов День відкритих дверей, який відвідало близько 400 абітурієнтів з м. Харкова і області.

Фото  

Учасники відвідали ярмарку спеціальностей факультету соцiально–економiчного управлiння: “Економіка”, “Менеджмент”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, “Публічне управління та адміністрування”, яку підготували випускаючі кафедри управління персоналом та економіка праці (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Статівка Н.В.), економічної політики та менджементу (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Латинін М.А.), та державного управління (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Мартиненко В.М.). Взяли участь у, організованій заступниками декану ФСЕУ Івановою І.Д. і Смаглюк А.А., вікторині, присвяченій Умовам прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році.

А також майбутнi вступники пройшли тренiнг з аналiзу проблемних питань, якi виникали пiд час пробного ЗНО з основних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, іноземної мови та географії. Чекаємо на нових членiв родини нашого iнституту у липнi–серпнi 2019 року.