Засідання Ради ветеранів Міністерства у справах ветеранів України

24 квітня 2019 року об 11.00 у конференц-залі ХарРІ НАДУ відбулося засідання Ради ветеранів Міністерства у справах ветеранів України (дорадчий орган при міністерстві) за участю заступника міністра Терещенко Олександра Леонтійовича, голови Ради ветеранів Лагути Володимира Володимировича та представників об’єднань учасників АТО/ООС від 25 областей України.

Фото  

Під час засідання було презентовано результати двох проектів – Конкурс проектних пропозицій пам’ятників Захисникам України; Практико-орієнтовані семінари «Суспільно-політична діяльність представників громадських організацій учасників АТО (ООС)» та волонтерів в рамках проекту «Патріоти – до влади». Проекти реалізовані Харківським університетським Консорціумом разом зі ХОГО «Спілка ветеранів АТО» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації у жовтні 2018 – квітні 2019 року.

За підсумками реалізованих програм у сфері соціального захисту та допомоги, реабілітації учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих за період 2015-2019рр. Харківська область входить у трійку лідерів серед регіонів нашої країни.