Всеукраїнська науково-практична конференція

У Національній академії державного управління при Президентові України відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Інституціоналізація публічного управління в Україні в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних викликів». Конференція була присвячена науково-експертному обговоренню актуальних питань з публічного управління в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних викликів, розробці практичних рекомендацій щодо удосконалення процесів інституціоналізації системи публічного управління в Україні.

Фото  

У пленарному засіданні взяли участь т.в.о. президента Національної академії державного управління при Президентові України Анатолій Савков, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, радник Міністра Кабінету Міністрів України Тарас Мельничук, заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, представники Фонду Ганса Зайделя в Україні, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вітчизняні фахівці та експерти з питань публічного управління.

Активну участь у роботі конференції взяла делегація Харківського регіонального інституту, у складі першого заступника директора, проф. Карамишева Д.В., а також викладачів: доц. Безуглого О.В., доц. Орла Ю.Л. та доц. Смаглюк А.А. Так, нашими колегами було презентовано наукові досягнення ХарРІ НАДУ за поточний рік, основні публікації, підручники та монографії професорсько-викладацького складу Інституту, нові підходи у впровадженні профорієнтаційної роботи, а також діяльність Харківського університетського консорціуму, зокрема участь у проектах щодо підтримки розвитку місцевого самоврядування в рамках Програми DOBRE.

Багато цікавих спікерів, актуальні теми доповідей, жваві дискусії, обмін з колегами з інших регіональних інститутів думками та напрацюваннями щодо реформування системи публічного управління – все це у сукупності сформувало цікавий та насичений день!

Працюємо над реформуванням системи публічного управління, створюємо нові можливості для молоді, сприяємо залученню громадян до механізму прийняття управлінських рішень на місцевому рівні!