Круглий стіл

В Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл зі спів-засновником еo інкубатору та програми комерціалізації науково технічних розробок українських університетів професором Корнельського університету, представником венчурного фонду Ukraine Phoenix Venture Capital Fund паном Чарльзом Уайтхедом, координатором ео Інкубатора у Харкові Едуардом Сімсоном, ректором НТУ «ХПІ» професором Євгеном Соколом, Президентом Харківського університетського Консорціуму професором Людмилою Бєловою та молодими науковцями провідних закладів вищої освіти Харківщини. Також у роботі круглого столу взяли участь заступник Голови Ради ректорів Харківської області, ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі професор Олександр Черевко та ректор Харківського національного фармацевтичного університету професор Алла Котвицька.

Фото  

У квітні 2019 року в рамках однієї з двох найбільших за всю історію програм USAID в Україні – «Competitive Economy Program (СЕР)» ($40,1 млн.) у Харкові та Києві було відкрито дві локації першого в Україні інноваційного «еo бізнес інкубатору», головною метою якого є глобальна комерціалізація розробок українських вчених, розвиток та підвищення міжнародної конкурентноспроможності українських стартапів і малого hi-tech бізнесу на етапі їхнього становлення. Менторами інкубатору є всесвітньо відомі інноваційні менеджери та венчурні інвестори, які мають реальний досвід підтримки стартапів.

У квітні 2019 року відбулася перша хвиля прийому проектів зі всієї України. З 10 проектів-переможців першого етапу інноваційного бізнес інкубатору лише 2 проекти представлені науковими командами Харкова.