Онлайн-курс

У Харківському Національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулася презентація відкритого онлайн-курсу «Академічна доброчесність: виклики, дії, успішні історії», який було підготовлено в межах проекту «Розвиток нових електронних інструментів промоції академічної доброчесності в українських університетах», підтриманого посольством США в Україні.

Фото  

У презентації взяли участь ректор ХНУ ім. В.Н. Каразіна, академік Віль Бакіров, президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» Тарас Фініков, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Артем Артюхов, адміністрація університету, викладачі, студенти, представники ЗВО Харкова. Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України представляла начальник навчально-лабораторного комплексу Н.В. Калінкіна.

Тарас Фініков розповів про передумови створення масового відкритого онлайн-курсу, а Артем Артюхов представив його структуру. Було зазначено, що в рамках цього курсу для користувачів підготовлено теоретичний та практичний блок, які містять кейси, рольові ігри, есе, опитування і підсумкове завдання. Курс розміщено в тестовому доступі за посиланням.

Під час заходу відбулася презентація веб-сайту «Академічна доброчесність», на якому буде розміщено як вищезгаданий відкритий онлайн-курс, так і різноманітні інформаційно-навчальні та методичні матеріали.