ХарРІ НАДУ братиме участь у Програмі ЄС «Еразмус+»

ЕАСЕА оголосило результати конкурсу Програми Європейського Союзу «Еразмус+» 2019 р. за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України став партнером в рамках проєктів-переможців у конкурсі Програми Європейського Союзу «Еразмус+» 2019 р. за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Загалом було відібрано 163 проєкти, в тому числі 8 проєктів – за участю України.

Також партнерами в рамках проєктів – переможців стали Харківський національний університет іменіvВ.Н. Каразіна, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний автомобільно-дорожній університет», – зазначають у Департаменті з підвищення конкурентоздатності регіону ХОДА.

Проєкти за участю харківських вишів зосереджені на модернізації освітніх програм, розвитку мовних компетентностей вчителів, а також на посиленні співпраці закладів вищої освіти з ширшим економічним та соціальним середовищем.

Довідка.«Еразмус+» – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Напрям «Розвиток потенціалу вищої освіти (КА2: CBHE)» є окремим компонентом міжнародного виміру Програми «Еразмус+» у сфері вищої освіти. У рамках напряму програма підтримує проєкти міжнародної співпраці на основі багатосторонніх партнерств переважно між закладами вищої освіти з країн-членів Програми та відповідних країн-партнерів Програми. Проєкти співпраці партнерів спрямовані на обмін досвідом і кращими практиками різних країн світу з метою підтримки реформ задля підвищення якості вищої освіти, зближення і зрозумілості систем вищої освіти у всьому світі.