Загальні збори трудового колективу

Відбулись загальні збори науково–педагогічних працівників та співробітників присвячені підсумкам роботи у 2018–2019 навчальному році та головним напрямкам діяльності Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та завданням на 2019–2020 навчальний рік. Директор ХарРІ НАДУ Бєлова Людмила Олександрівна прозвітувала перед колективом за пройдешню вступну кампанію та окреслила низку перспективних напрямів діяльності Інституту та всіх підрозділів закладу.

З короткими доповідями виступили: перший заступник директора Д.В. Карамишев, заступники деректора Золотарьов В.Ф., Олійник Д.В., завідувач кафедри регіонального економічної політики та менеджменту М.А. Латинін.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ХарРІ НАДУ Почесні грамоти та Подяки отримали кращі викладачі та працівники Інституту.

За результами заходу було ухвалено рішення Загальних зборів щодо основних напрямів діяльності Інституту в 2019-2020 навчальному році.