Міжнародна літня школя управління

З 15 по 28 серпня 2019 року 24 представника України стали учасниками Міжнародної літньої школи управління, що другий рік поспіль проходить у Греції. У цьому році в команду управлінців, зібрану ХарРІ НАДУ для опанування освітньо-культурної програми підвищення кваліфікації, увійшли не тільки викладачі та слухачі нашого регіонального інституту та державні службовці Харківщини, а й представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування Полтавської, Луганської, Сумської та Київської областей. Їх радісно й щиро зустрів Каламос (Аттіка, Греція).

Фото  

Програмою перебування на батьківщині славетних елінів та навчання за підтримки Культурної асоціації «Сучасні аргонавти» (Афіни, Греція) і Вищої школи управління інформаційними технологіями (Афіни, Греція) передбачалось прослуховування курсів з актуальних питань публічного управління та ознайомлення учасників з особливостями функціонування публічного сектору управління Греції як в аспекті теорії, так і практики. Делегація з України була запрошена на інавгурацію голови місцевої громади. А у «круглих столах», організованих лідерами делегацій різних країн, взяли із задоволенням участь представники окремих політичних сил Греції та керівники громадських організацій.

рограмою роботи Міжнародної літньої школи управління, до того ж, було заплановано удосконалення її учасниками комунікативних умінь та навичок, зокрема з англійської мови, та опанування ними грецької мови. Крім того, в учасників з України була нагода познайомитись з культурними особливостями та традиціями сучасної Греції, що апелюють до витоків древньої цивілізації…