Науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів ХарРІ НАДУ

Відбулась науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів ХарРІ НАДУ на тему: «Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації». Відкриваючи конференцію, перший заступник директора проф. Дмитро Карамишев зазначив, що цей формат щороку дає можливість слухачам Інституту не лише прозвітувати, а й поділитись набутим під час стажування зарубіжним досвідом та можливостями його адаптації для України.

Фото  

Доброю традицією стало запрошення для участі у конференції практичних працівників органів публічної влади. Гостем цього року став Руслан Дейнека, начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Мереф’янської міської ради. Його виступ на тему: «Досвід реалізації гуманітарної політики в об’єднаній територіальній громаді» викликав неабиякий інтерес, про що свідчили численні запитання учасників конференції.

Свої доповіді на пленарному засіданні презентували такі слухачі факультету публічного управління та адміністрування: Віталій Захарченко та Ольга Василенко (тема: «Досвід стажування в центральних органах влади України»); Михайло Соклаков (тема: «Німеччина – Україна: актуальні проблеми міграційних процесів»); Вікторія Дмитроченко (тема: «Берлінська школа економіки та права: актуальні питання для України»); Катерина Білик (тема: «Стажування слухачів факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування в Республіці Польща»); Оксана Колесникова (тема: «Греція. Літня школа управління 2019»). Всі виступи супроводжувались яскравими й змістовними презентаціями та мали продовження в подальшому обговоренні.

Підбиваючи підсумки пленарного засідання, декан факультету публічного управління та адміністрування проф. Володимир Бульба зробив акцент на тому, що стажування як невід’ємна складова навчального процесу з кожним роком набирає нових обертів, а цей захід – найкращий спосіб для мотивації слухачів та студентів молодших курсів докладати всіх зусиль та виборювати право на такі стажування. Не менш актуальними, яскравими та змістовими були доповіді слухачів на секційному засіданні, модератором якого виступив проф. Віктор Єлагін.

Збірник тез доповідей за результатами науково-практичної конференції «Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації» буде розміщено у відкритому доступі на сайті Інституту.