Лауреат Міського конкурсу «Молода людина року»

Максим Наглий, студент першого курсу групи ЕД-19 ХарРІ НАДУ при Президентові України, був нагороджений подякою Харківського міського голови, як лауреат Міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Громадська діяльність» за значний внесок у розвиток волонтерства та зміцнення позитивного іміджу м. Харкова.

Бажаємо подальших досягнень! Пишаємось нашими студентами!

Фото  

Максим народився та проживає в м. Харків, закінчив загальноосвітню школу №31.

З 2017 року активно займається громадською діяльністю на міському рівні. Став учасником та організатором проектів: ІІІ, ІV та V «Молодіжний форум», «Молодіжна ТЕМА», «Школа успіху: ХАРКІВ»; «Платформа Шкільного Розвитку». Був одним із організаторів концерту, присвяченому святкуванню Дня міста на площі Свободи 23 серпня 2019 року (отримав подяку начальника управління у справах сім’ї та молоді Департаменту сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради); урочистому покладанню квітів на меморіалі Слави до Дня визволення міста та до Дня перемоги у 2017-2019 роках; святковому концерті до Дня перемоги у Палаці студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого, концерті до Міжнародного дня захисту дітей (нагороджений почесною грамотою Директора Департаменту культури Харківської міської ради), організатором Міжнародного Харківського марафону та інших заходів, які проводяться за підтримки Харківської міської ради.

У 2017-2019 роках був членом комісії з питань розвитку волонтерства Молодіжної ради при міському голові.

З 2018 по 2019 роки був головою Правової корпорації Харківської міської організації учнівського самоврядування при Департаменті освіти Харківської міської ради.

У 2017 році став організатором щорічної школи волонтерів «Active Volunteer Association», яка проходить під патронатом Харківського міського голови.

Під час навчання у 11-му класі (2018-2019 навчальний рік), став переможцем районного етапу міського конкурсу «Учень року-2019» у номінації Лідер року та учасником міського етапу конкурсу (нагороджений почесною грамотою Директора Департаменту освіти Харківської міської ради).