День публічного управління та адміністрування

У Харківському регіональному інституті державного управління традиційно відзначався День публічного управління та адміністрування. За програмою заходів, які відбувалися в Інституті, проходила науково-практична конференція за результатами стажування слухачів магістерської підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на тему «Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації».

За підтримки Харківського університетського консорціуму, Харківської обласної студентської ради та кафедри державного управління силами студентів ХарРІ НАДУ було організовано і проведено ІІ Регіональний дебатний турнір «Студенти PRO» та інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?”. В студентських іграх взяли участь команди 8 закладів вищої освіти м. Харків, які здійснюють підготовку бакалаврів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Фото  

Формат, за яким грали учасники дебатного турніру – Британські парламентські дебати, де студентська молодь могла приміряти на себе роль «Уряду» та «Опозиції». Теми, які були оголошені на турнірі стосувалися молодіжних квот в парламенті і зняття депутатської недоторканості. Щоб дебати відбулися на належному рівні, координатор проекту дебатного турніру «Студенти PRO» Олександра Бірюкова, голова Харківської обласної студентської ради Віктор Шапошник, представник Федерації дебатів України в Харківській області Поліна Сороколіт, експерт з питань становлення та розвитку парламентаризму в Україні (зокрема, взаємодії влади та опозиції), доктор наук з державного управління, професор Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Вікторія Сичова та тренер-експерт Центральної виборчої комісії з навчання та консультування членів ОВК та ДВК Юрій Орел 25 вересня 2019 року провели підготовку до турніру, де команди були ознайомлені з правилами ведення дебатів, вивчали заявлені теми, практикували підготовку особистих кейсів для виступу тощо.

Турнір проходив в два етапи – відбірковий і фінальний. Перше місце посіли студенти Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Євген Головін та Владислав Гайдаленко. Друге місце зайняли студенти Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Третє місце у студентів Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, Четверте місце посіла команда Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.

В інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» перемогу здобула команда «УПД» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Друге місце у команди «Економ варіант» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Команда ХарРІ НАДУ «Президентський стандарт» посіла третє місце.

Всі команди отримали сертифікати учасників студентських ігор, а команди-переможці нагороджені відповідними дипломами. Команда-переможець гри «Що? Де? Коли?» отримала ще й Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування.

Вітаємо переможців студентських ігор!